Fotobudka w Level27

Niedawno mieliśmy okazję odwiedzić klub Level27, nasza fotobudka wspaniale wpasowała się w ekskluzywną atmosferę klubu i wydarzenia. Impreza w Level27 w Warszawie to niezapomniane przezycie!
fotobudka

Fotobudka na salonach

Z fotobudką bawią się wszystkie gwiazdy! Ty też możesz zamówić ją na wesele albo event, Warszawa oraz inne miasta są przez nas obsługiwane! Zapraszamy do zakładki KONTAKT.

fotobudka event

Tła do fotobudki

Nasza usługa zawiera w sobie spersonalizowane tło! Jeżeli chcesz robić zdjęcia na specjalnym tle, po prostu skontaktuj się z nami 🙂

fotobudka

Fotobudka na weselu

Fotobudka na weselu to dodatkowa atrakcja, która sprawia, że ten dzień staje się jeszcze bardziej emocjonujący. Wszak na tak wyjątkowej, jedynej w życiu uroczystości, trzeba robić dużo albo i jeszcze więcej zdjęć – aby trafiły na lata do wielu albumów i by przywoływały najpiękniejsze wspomnienia z tego dnia. A fotobudka pozwala na wykonanie kilkuset fotografii o nieco odmiennym charakterze – pełne szalonej zabawy, wygłupów i nieschodzącego z twarzy uśmiechu.

Nowoczesne fotobudki na wesele

Dostarczamy do Państwa fotobudkę na wesele w Warszawie wraz z pełnym „oprzyrządowaniem”, a więc różnego rodzaju zabawnymi gadżetami, dzięki którym można pobawić się w przebieranki i tym samym na chwilę stać się kimś zupełnie innym. Nasz sprzęt jest nowoczesny i robi zdjęcia doskonałej jakości, a przy tym umożliwia fotografowanie nie tylko pojedynczych osób, ale i całych grup – np. na stojąco. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta, a zdjęcia wykonywane są wyjątkowo szybko, w związku z czym nawet 2 godziny wystarczą, aby sfotografować każdego i to w różnych przebraniach! Warto wykorzystać to rozwiązanie do wspólnej zabawy i jednocześnie odreagowania, co szczególnie przyda się zestresowanej Parze Młodej.

Zaproście do wspólnej zabawy swoich najbliższych, przyjaciół i znajomych, dajcie ponieść się wspaniałej zabawie i wykonajcie setki niezwykłych zdjęć, w naszych fotobudkach weselnych, które w odpowiedni sposób oddadzą szczęście wszystkich zgromadzonych na weselu osób!

Dlaczego fotobudka na wesele?

  • Zapewnia bardzo wysoką jakość zdjęć, które można zapisać w pamięci komputera albo wywołać i przechować w albumie.
  • Pozwala fotografować wiele osób jednocześnie, zapewniając przy tym fantastyczną zabawę.
  • Pozwala robić nieograniczoną liczbę zdjęć w czasie zamówionym przez klienta.
  • Jest obsługiwana przez specjalistę, więc nie ma obaw o to, że nie będzie działała tak, jak tego Państwo oczekujecie.
  • Daje możliwość doskonałej zabawy ze śmiesznymi gadżetami, przebieranki i wywołuje uśmiech nawet u największych smutasów!

Ze swojej strony pragniemy zapewnić Państwu fachową obsługę, pełne wsparcie w zakresie obsługi fotobudki, a także bezpłatny dojazd na odległość 40 km! Jesteśmy przekonani, że tego wesela szybko nie zapomnicie! Dostosowaliśmy do różnych potrzeb naszych klientów rozmaite pakiety cenowe świadczonych przez nas ugług, dzięki czemu wybierzecie Państwo odpowiednie rozwiązanie dla siebie – w korzystnej dla Was cenie, a także z licznymi możliwościami, z których będziecie mogli skorzystać. Nasze fotkobudki na wesele są dostępne w całej Warszawie.

Fotobudka to najlepszy sposób na świetną zabawę weselną, zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i kontaktu!

fotobudka na wesele

Fotobudka z gwiazdami

Nie tak dawno, naszą fotobudkę odwiedził sam Brad Pitt! Gwiazdor był tak zachwycony jej wyglądem, że niedługi odwiedzi nas wraz z Angeliną 😉

pitt

 

Fotobudka po meksykańsku!

W przedświąteczny weekend nasza fotobudka miała okazję gościć na integracyjnej zabawie Marketing Wizards Group. Impreza miała charakter meksykański, a całości dopełniały tematyczne gadżety 🙂
Gadżety  fotobudka

Urodzinowa Fotobudka

Niedawno mieliśmy okazję gościć na urodzinach Moniki (nie zdradzamy których 😛 ) Nasza fotobudka była jak zwykle rozchwytywana przez gości eventu! Dziękujemy Monice i agencji Black Tie za super imprezę!

fotobudka gadżety fotobudka na imprezie