FAQ

Jak działa fotobudka?

Technicznym działaniem budki zajmiemy się my. Ty musisz tylko wskazać nam miejsce gdzie możemy ją ustawić. Kiedy będzie już gotowa wystarczy wybrać gadżety i ustawić się do zdjęć, a o resztę zadba nasz wykwalifikowany personel. Po 8 sekundach otrzymasz wydruki.

Ile kosztuje wynajęcie budki?

Fotobudkę wynajmujemy na godziny, a każdy z pakietów ma swój cennik. Istnieje także możliwość wynajęcia budki na dłuższy czas, wystarczy do nas napisać, a dostosujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb.

Ile można zrobić zdjęć podczas imprezy?

Ilość zdjęć jest nieograniczona, goście mogą bawić się z budką tak długo, aż nie skończy się czas wynajmu. Dzięki naszej specjalnej technologii, zdjęcia wywoływane są już w 8 sekund, podczas gdy u konkurencji, trwa to nawet ok. 30 sekund.

Czy zapewniacie obsługę fotobudki?

Podczas każdej imprezy nad dobrą zabawą gości czuwa wykwalifikowana osoba z naszego personelu. Zapewniamy także montaż i demontaż oraz pomoc w pozowaniu do zdjęć.

Ile czasu potrzeba na montaż/demontaż fotobudki?

Zarówno montaż i demontaż trwa około godziny. Na miejscu jesteśmy zawsze godzinę przed rozpoczęciem robienia zdjęć.

Czy dojazd jest dodatkowo płatny?

Dojazd w Warszawie i okolicach jest bezpłatny. Przy odległościach powyżej 40 km od centrum Warszawy cenę za dojazd ustalamy indywidualnie.

Czy gadżety są dodatkowo płatne?

Podstawowy asortyment naszych gadżetów są bezpłatne i oferowane przez nas w ramach usługi.

Na specjalne życzenie klienta jesteśmy też w stanie wykonać specjalne, spersonalizowane gadżety uwzględniające tematykę eventu, jest to opcja dodatkowo płatna.

Gdzie po imprezie będzie można znaleźć zdjęcia?

Wszystkie zdjęcia będą dostępne w specjalnej, chronionej hasłem galerii do której dane dostępowe wysyłamy mailem.

Czy zdjęcia można spersonalizować?

Branding, czyli personalizacja zdjęć, to umieszczenie na nich logotypu lub innego dowolnie wybranego motywu graficznego. Nasz grafik postara się, aby zdjęcia wyglądały jak najlepiej.

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak.

Jak na jakość zdjęć wpływają warunki oświetleniowe?

Nasze urządzenie wyposażone jest w studyjny system doświetlania zdjęć. Idealne zdjęcia zrobimy nawet w bardzo ciemnym pomieszczeniu.

Ile miejsca zajmuje fotobudka?

Na instalację potrzebujemy około 2,5 na 2,5 m2.