Fotobudka Warszawa wynajem

Fotobudki na dobre zadomowiły się już w środowisku eventowym. Często nie wiadomo czy dla agencji eventowej lub domu weselnego bardziej opłacalny będzie wynajem fotobudki, czy po prostu jej kupno. Są różne argumenty, które przeważają za jednym i za drugim rozwiązaniem. Poniżej postaramy się dobrze scharakteryzować obie sytuacje, przedstawiając zarówno ich plusy i minusy.

fotobudka dla dzieci

Wynajem Fotobudki

Wynajem fotobudki wiąże się przede wszystkim z dokładną selekcją podmiotów, które taki sprzęt wypożyczają. Na rynku jest bardzo wiele film oferujących swoje usługi, jednak nie każda z nich oferuje usługi na tym samym poziomie. Musimy więc zlecić pracownikowi, lub osobie odpowiedzialnej za kontraktowanie podwykonawców znalezienie odpowiedniej firmy. Idealną sytuacją jest, kiedy mamy już “znajomą firmę” która zajmuje się tego typu wynajmem, i wiemy że usługa świadczona będzie zawsze na tym samym, najwyższym poziomie.

Wynajem fotobudki jest także rozwiązaniem dużo tańszym, niż jej kupno, ponieważ ceny zaczynają się już od kilkuset złotych za event. Wynajmując więc fotobudkę mamy pewność, że nie będziemy musieli głęboko sięgnąć do portfela i wydać kilkunastu tysięcy złotych na raz.

W tym wariancie możemy być także spokojni, ponieważ praktycznie cała praca jest po stronie podwykonawcy. Kiedy mamy swój sprzęt, musimy dbać zarówno o jego konserwację, wygląd zewnętrzny, update programów oraz szatę graficzną na zdjęciach. Kiedy wynajmujemy fotobudkę od firmy zewnętrznej, wszystkie te problemy rozwiązuje za nas podwykonawca, a my możemy skupić się na większych rzeczach, i zadowoleniu naszego klienta.

Kupno Fotobudki

Kupno fotobudki to opcja droższa, ponieważ jest to wydatek kilkunastu tysięcy złotych. Kupując fotobudkę, musimy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników – trzeba przede wszystkim zastanowić się, czy oferowany sprzęt pozwala na wydruk kopii w najwyższej jakości, tak aby zdjęcia przez nas oferowane wytrzymały “próbę czasu”. Kupując własną fotobudkę należy pamiętam o tym, że trzeba poddawać ją regularnie zabiegom konserwującym – sprzęt potrafi być bardzo zawodny. Będziemy musieli cały czas czuwać nad tym, czy nie przepaliła się żarówka, bezpiecznik, i pamiętać o regularnym serwisowaniu drukarek, tak aby nasz sprzęt nie odmówił współpracy w momencie, kiedy do eventu została nam godzina.

Kupując fotobudkę należy też uzbroić się w cierpliwość, ponieważ będziemy regularnie potrzebować osoby znającej się na fotografii, która będzie potrafiła dostosować ustawienia zdjęć do warunków w jakich właśnie się znajdziemy. Często pomieszczenia w których robione są zdjęcia nie są wystarczająco doświetlone, a czasami zdjęcia przyjdzie robić nam na zewnątrz – gdzie świeci jasne słońce.

Kupno fotobudki to także konieczność posiadania dużego samochodu w którym będziemy mogli przewozić sprzęt.

Wnioski

Czy można powiedzieć że któraś z powyższych opcji jest lepsza? Czy zdecydować się raczej na wynajem fotobudki, czy na jej kupno? Tak naprawdę, czas spędzony na wyborze sprzętu, przygotowaniach i zaznajamiania się z tajnikami fotografii można poświęcić na lepsze obsługiwanie swoich klientów, a przygotowanie fotobudki zlecić firmie zewnętrznej. Oszczędzimy sobie przy tym zarówno dużo nerwów jak i czasu – który możemy poświęcić na lepszą obsługę swoich docelowych klientów.

Fotobudka czy Gifbudka – różnice

Gdy organizujemy event, ważne jest aby odpowiednio zaplanować atrakcje, które się na nim znajdą. Dużą popularność i wiele frajdy oferuje standardowa fotobudka. Co jednak w sytuacji, kiedy mamy do czynienia z wieloma urządzeniami i czym różni się Fotobudka od Gifbudki? Zapraszamy do lektury na temat różnic między fotobudką i gifbudką.

Fotobudka a Gifbudka – podstawowe różnice

Fotobudka i Gifbudka to dwa różne produkty. Pierwsza kojarzy się głównie z robieniem zdjęć i drukowaniem ich w papierowej formie –  i to skojarzenie jest jak najbardziej słuszne. Mało osób jednak wie, że Fotobudka może także robić gify, a Gifbudka drukować zdjęcia. Gdzie zatem szukać różnic?

Fotobudka jest nakierowana przede wszystkim na wydruk zdjęć. Jest to dość duża gabarytowo maszyna, więc potrzeba na nią trochę więcej miejsca. Jej głównym przeznaczeniem jest dostarczyć gościom jak najwięcej zdjęć w jak najkrótszym czasie. Fotobudka to wysokiej klasy mobilne studio fotograficzne, które ma za zadanie produkować wysokiej jakości zdjęcia. Wynajmując więc Fotobudkę, powinno zależeć nam przede wszystkim na jakości zdjęć i na częstym druku. Powinniśmy też wygospodarować trochę więcej miejsca.

Natomiast głównym zadaniem Gifbudki jest dzielenie się przez uczestników Gifami w social media. Każdego gifa można obrandować tak, że udostępniany przez użytkowników w Internecie będzie żywą i budzacą pozytywne skojarzenia reklamą naszej firmy. Opcjonalnie, gifbudka robi także zdjęcia, lecz nie przykłada się w tym przypadku tak wysokiej uwagi co do ich jakości. Gifbudka nie robi statycznych ujęć, jednego po drugim, tylko wybiera sobie trzy klatki z ruchomego gifa, i te trzy klatki drukuje – efekt może być interesujący.

Robię Event, Imprezę, nie wiem co wybrać, jak żyć?

Podstawowe pytanie (oprócz tego, ile miejsca mogę wygospodarować 😉 to: czy bardziej zależy mi na wysokiej jakości wydruków, czy na wirusowym rozprzestrzenianiu się gifów w social media. Kiedy odpowiemy sobie na to pytanie, wystarczy skontaktować się z nami i podpytać o więcej szczegółów – na pewno odpowiemy na każde z Państwa pytań.

Fotobudka na wesele

Często spotykamy się z pytaniem, czy fotobudka na wesele to dobry pomysł. Rzeczywistość pokazuje, że jak najbardziej. Goście weselni bawią się świetnie za każdym razem, kiedy pojawiamy się na tego rodzaju imprezie. Należy jednak pamiętać, że zamawiając fotobudkę na wesele, trzeba trzymać się kilku sprawdzonych zasad które sprawią, że zabawa będzie jeszcze lepsza.

Ilość godzin

Fotobudkę wynajmuje się na określoną ilość godzin – ważne aby atrakcję rozplanować w taki sposób, aby goście mogli z niej spokojnie skorzystać. Zazwyczaj fotobudka na weselu pojawia się w godzinach, w których nie ma zaplanowanych innych atrakcji, i kiedy goście nie są zajęci czymś innym. Najlepszy moment na robienie zdjęć to czas przed krojeniem tortu, które zwykle trwa około 30 minut. Warto też pamiętać o tym, że zdjęcia wychodzą najlepiej dopóki większość gości ma jeszcze “siłę” ;), zbyt dużo alkoholu może skutecznie przeszkodzić w uzyskaniu dobrych efektów. Zazwyczaj sugerujemy Parze Młodej, aby godziny wynajmu oscylowały w okolicach 20-24, kiedy goście są już delikatnie (ale jeszcze nie za mocno 😉 ośmieleni.

Wybór miejsca

Na całą instalację fotobudki powinniśmy przeznaczyć ok 2,5 x 2,5 m2 miejsca, które powinno być jednocześnie dość dobrze oświetlone. Większość managerów sal weselnych wie już czym są fotobudki i potrafi wygospodarować odpowiednią ilość miejsca.

Album weselny

Jeżeli Para Młoda ma takie życzenie, wraz z fotobudką przywozimy album ślubny, do którego goście mogą wklejać zrobione przez siebie zdjęcia. Jest to świetne rozwiązanie, które sprawdza się zarówno u starszych uczestników imprezy, jak i najmłodszych, którzy bardzo chętnie przyozdabiają zdjęcia własnymi malunkami. Warto zwrócić uwagę na to czy usługodawca proponuje tylko klej, czy tgzw. stickery dzięki którym w albumie panuje porządek a poszczególne strony nie sklejają się.

Podpis pod zdjęciami

Wybór podpisu pod zdjęciami może być nie lada wyzwaniem – szczególnie kiedy Para młoda ma bardzo dużo na głowie. Zazwyczaj do brandingu zdjęć polecamy wykorzystać motywy graficzne stworzone specjalnie na okazję wesela. Jeżeli takowych nie ma, proponujemy nasze własne wzory, które można odpowiednio przerobić.

Podsumowując – jeżeli odpowiednio przygotujemy się do wynajmu fotobudki na wesele, goście z pewnością będą się wyśmienicie bawić.

Czy design Fotobudki jest ważny?

Fotobudek jest bardzo wiele, jednak wszystkie są do siebie podobne  Czemu zwykle tego typu sprzęt wygląda tak samo, i jak wybrać coś wyjątkowego?

Czy wszystkie Fotobudki są takie same?

W Internecie mnóstwo jest firm które oferują swoje usługi w dziedzinie fotografii eventowej  Wiele z tych podmiotów oferuje także Fotobudki  które na pierwszy rzut oka nie różnią się od sobie. Dzieje się tak ponieważ są to gotowe produkty, które produkuje jedna firma. Dlatego właśnie większość tego typu sprzętu przypomina duży biały fotoradar. Zazwyczaj oznacza to, że taka fotobudka nie jest czymś oryginalnym, a jedynie sprzętem kupionym na portalu aukcyjnym.

Jakość wydruków

Gotowe Fotobudki mają to do siebie, że są niejako gotowym setupem sprzętu, w który obsługa nie miała możliwości ingerencji. Oznacza to zwykle, że w tego typu urządzeniach znajduje się sprzęt, który trudno nazwać profesjonalnym. Urządzenie skonstruowane samodzielnie pozwala lepiej zapanować nad sprzętem oraz na ustawienie wszystkiego w taki sposób, aby uzyskać jak najlepsze efekty w kontekście wykonywanych fotografii. Kluczowym elementem jest odpowiednie dobranie wszystkich parametrów tak, aby para młoda lub goście eventu mogli cieszyć się przez długi czas odpowiednio wykonanymi zdjęciami. Niedoświetlenie, przepalenie, niewłaściwy kadr lub nieodpowiednie ustawienia są często przyczyną niezadowolenia gości.

Rozwiązania szyte na miarę

Na rynku spotkać można jednak Fotobudki które wyróżniają się zarówno wyglądem, jak i jakością użytych w nich komponentów. Są to urządzenia od początku do końca budowane przez ich twórców, którzy nie idąc na kompromisy starają się dostarczyć swoim klientom najwyższej jakości produkt który spełni ich wszystkie oczekiwania.

Instabudka

Nasza fotobudka to małe dzieło sztuki. Produkt  który nie tylko ozdobi Państwa event swoim wyjątkowym wykonaniem, ale na długo pozostanie także w pamięci gości. Uroczystość zaślubin, korporacyjny event, urodziny lub po prostu firmowa impreza – każdy powód jest dobry, żeby podarować swoim gościom wspaniałe wspomnienia w formie zdjęć.

Trudny wybór

W gąszczu firm oferujących swoje Fotobudki, ważne jest aby pamiętać, że wybór odpowiedniego urządzenia może być decyzją która pozwoli nam cieszyć się wspaniałymi wspomnieniami przez wiele lat.

Fotobudka na salonach

Z fotobudką bawią się wszystkie gwiazdy! Ty też możesz zamówić ją na wesele albo event, Warszawa oraz inne miasta są przez nas obsługiwane! Zapraszamy do zakładki KONTAKT.

fotobudka event

Tła do fotobudki

Nasza usługa zawiera w sobie spersonalizowane tło! Jeżeli chcesz robić zdjęcia na specjalnym tle, po prostu skontaktuj się z nami 🙂

fotobudka

Fotobudka na weselu

Fotobudka na weselu to dodatkowa atrakcja, która sprawia, że ten dzień staje się jeszcze bardziej emocjonujący. Wszak na tak wyjątkowej, jedynej w życiu uroczystości, trzeba robić dużo albo i jeszcze więcej zdjęć – aby trafiły na lata do wielu albumów i by przywoływały najpiękniejsze wspomnienia z tego dnia. A fotobudka pozwala na wykonanie kilkuset fotografii o nieco odmiennym charakterze – pełne szalonej zabawy, wygłupów i nieschodzącego z twarzy uśmiechu.

Nowoczesne fotobudki na wesele

Dostarczamy do Państwa fotobudkę na wesele w Warszawie wraz z pełnym „oprzyrządowaniem”, a więc różnego rodzaju zabawnymi gadżetami, dzięki którym można pobawić się w przebieranki i tym samym na chwilę stać się kimś zupełnie innym. Nasz sprzęt jest nowoczesny i robi zdjęcia doskonałej jakości, a przy tym umożliwia fotografowanie nie tylko pojedynczych osób, ale i całych grup – np. na stojąco. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta, a zdjęcia wykonywane są wyjątkowo szybko, w związku z czym nawet 2 godziny wystarczą, aby sfotografować każdego i to w różnych przebraniach! Warto wykorzystać to rozwiązanie do wspólnej zabawy i jednocześnie odreagowania, co szczególnie przyda się zestresowanej Parze Młodej.

Zaproście do wspólnej zabawy swoich najbliższych, przyjaciół i znajomych, dajcie ponieść się wspaniałej zabawie i wykonajcie setki niezwykłych zdjęć, w naszych fotobudkach weselnych, które w odpowiedni sposób oddadzą szczęście wszystkich zgromadzonych na weselu osób!

Dlaczego fotobudka na wesele?

  • Zapewnia bardzo wysoką jakość zdjęć, które można zapisać w pamięci komputera albo wywołać i przechować w albumie.
  • Pozwala fotografować wiele osób jednocześnie, zapewniając przy tym fantastyczną zabawę.
  • Pozwala robić nieograniczoną liczbę zdjęć w czasie zamówionym przez klienta.
  • Jest obsługiwana przez specjalistę, więc nie ma obaw o to, że nie będzie działała tak, jak tego Państwo oczekujecie.
  • Daje możliwość doskonałej zabawy ze śmiesznymi gadżetami, przebieranki i wywołuje uśmiech nawet u największych smutasów!

Ze swojej strony pragniemy zapewnić Państwu fachową obsługę, pełne wsparcie w zakresie obsługi fotobudki, a także bezpłatny dojazd na odległość 40 km! Jesteśmy przekonani, że tego wesela szybko nie zapomnicie! Dostosowaliśmy do różnych potrzeb naszych klientów rozmaite pakiety cenowe świadczonych przez nas ugług, dzięki czemu wybierzecie Państwo odpowiednie rozwiązanie dla siebie – w korzystnej dla Was cenie, a także z licznymi możliwościami, z których będziecie mogli skorzystać. Nasze fotkobudki na wesele są dostępne w całej Warszawie.

Fotobudka to najlepszy sposób na świetną zabawę weselną, zapraszamy do zapoznania się z cennikiem i kontaktu!

fotobudka na wesele

Fotobudka z gwiazdami

Nie tak dawno, naszą fotobudkę odwiedził sam Brad Pitt! Gwiazdor był tak zachwycony jej wyglądem, że niedługi odwiedzi nas wraz z Angeliną 😉

pitt

 

Fotobudka po meksykańsku!

W przedświąteczny weekend nasza fotobudka miała okazję gościć na integracyjnej zabawie Marketing Wizards Group. Impreza miała charakter meksykański, a całości dopełniały tematyczne gadżety 🙂
Gadżety  fotobudka

Urodzinowa Fotobudka

Niedawno mieliśmy okazję gościć na urodzinach Moniki (nie zdradzamy których 😛 ) Nasza fotobudka była jak zwykle rozchwytywana przez gości eventu! Dziękujemy Monice i agencji Black Tie za super imprezę!

fotobudka gadżety fotobudka na imprezie