Czym jest Fotobudka?

Fotkobudka to nowoczesna maszyna do robienia zdjęć, które można odebrać na miejscu już po upływie ośmiu sekund! Podobnie jak kiedyś aparaty firmy Polaroid, Fotobudka umożliwia gościom natychmiastowy odbiór gotowych zdjęć które są bez wątpienia fantastyczną pamiątką. Budka jest świetnym dodatkiem na imprezy firmowe, wesela, studniówki, bale, urodziny i wszędzie tam gdzie potrzeba dużo dobrego humoru. Jej niepowtarzalny design sprawia, że wydarzenie na którym będzie nasza budka pozostanie długo w pamięci uczestników. Są różne rodzaje fotobudek.

Rodzaje fotobudek

Do wyboru mają Państwo dwa typy budek – klasyczną typu “fotoradar” i kolorową. Zdjęcia rodzajów budek znajdują się poniżej. Każda fotobudka ma swój unikalny styl.

Jak to działa?

Na każdą imprezę nasz personel przyjeżdża odpowiednio wcześnie aby przygotować Fotkobudkę do działania. Przez cały czas trwania imprezy przy budce znajduje się osoba z personelu, która pomaga w jej obsłudze. Dzięki ekranowi dotykowemu znajdującemu się z przodu budki, jej obsługa jest jednocześnie świetną zabawą, a goście widzą siebie podczas wykonywania zdjęć. Przez cały czas pracy Fotkobudki uczestnicy zabawy mają dostęp do śmiesznych akcesoriów przywiezionych przez nasz personel.

Rodzaje fotobudek

Rodzaje fotobudek