loader-logo

O NAS

Kim jesteśmy?

Firma “Fotkobudka” powstała w 2014 roku. Od samego początku naszym celem było stworzenie produktu niestandardowego, o interesującym wyglądzie i artystycznym duchu. Nasze założenia udało nam się osiągnąć dzięki długiemu planowaniu i samodzielnemu wykonaniu większości elementów naszej fotobudki, co pozwoliło zrealizować w 100% wizję, która napędzała projekt od samego początku.

Dlaczego my?

Mawiają że „nie ocenia się książki po okładce”, jednak przysłowie to, choć bardzo mądre, niekoniecznie sprawdza się w przypadku fotobudek. Pomimo, że wnętrze naszych maszyn skrywa najwyższej klasy komponenty, a jakość zdjęć jest na najwyższym poziomie, naprawdę dumni jesteśmy z ich wyglądu, który stworzyliśmy od podstaw.

Czy warto?

Fotobudka i Gifbudka to fantastyczny dodatek na każdego rodzaju imprezę. Możemy zapewnić, że goście na Państwa Weselu/Evencie będą zachwyceni wyglądem oraz ilością zabawy i wspomnień, których dostarczają nasze gadżety. Za każdym razem wraz ze sprzętem przyjeżdża uśmiechnięty personel, który pomoże Państwa gościom bawić się jak najlepiej.

    +48 730 710 768

    FOTKOBUDKA.PL

    Adres korespondencyjny: RASZYŃSKA 14/9
    02-026 Warszawa

    Email: kontakt@fotkobudka.pl