O NAS

Kim jesteśmy?

Firma “Fotkobudka” powstała w 2014 roku. Od samego początku naszym celem było stworzenie produktu niestandardowego, o interesującym wyglądzie i artystycznym duchu. Nasze założenia udało nam się osiągnąć dzięki długiemu planowaniu i samodzielnemu wykonaniu większości elementów naszej fotobudki, co pozwoliło zrealizować w 100% wizję, która napędzała projekt od samego początku.

brak zdjęcia :(       Fot3

brak obrazka :( brak obrazka :(

brak zdjęcia :(

brak zdjęcia :(

Dlaczego my?

Mawiają że „nie ocenia się książki po okładce”, jednak przysłowie to, choć bardzo mądre, niekoniecznie sprawdza się w przypadku fotobudek. Pomimo, że wnętrze naszej Fotobudki skrywa najwyższej klasy komponenty, a jakość zdjęć jest na najwyższym poziomie, naprawdę dumni jesteśmy z jej wyglądu, który można śmiało nazwać mobilnym dziełem sztuki.

Czy warto?

Fotobudka to fantastyczny dodatek na każdego rodzaju imprezę. Możemy zapewnić, że goście na Państwa Weselu/Evencie będą zachwyceni wyglądem oraz ilością zabawy i wspomnień, których dostarcza nasz gadżet. Za każdym razem Fotobudce towarzyszy uśmiechnięty personel, który pomoże Państwa gościom bawić się jak najlepiej.
kontakt