loader-logo

REFERENCJE

NASI KLIENCI

Poznałem Tomka podczas pracy w kilku klubach. Obecnie spotykamy się na konferencjach i na szkoleniach które prowadzi Tomek. Przyznam, że są to bardzo ciekawe i merytoryczne prezentacje. Tomek potrafi wzbudzić zaangażowanie sali i utrzymać atencje słuchaczy. Jego prezentacje opierają się na realnych case study i maja odzwierciedlenie w liczbach. Bardzo podoba mi się interaktywna forma jego prezentacji. Wciąga i pobudza publiczność do myślenia. Podaje ciekawe rozwiązania które ostatecznie mają odzwierciedlenie w wynikach klubów. Tomek cały czas rozwija swoją wiedzę opierając i adoptuje ją do naszych Polskich warunków. Z wykładu na wykład jest coraz ciekawiej i coraz konkretniej. Tak trzymaj Tomek, powodzenia.

PAWEŁ GRZYWNA

DIRECTOR OF PRODUCT W OK SYSTEM POLSKA S.A.

Szkolenia sprzedażowe, zarządzanie sprzedażą czy też analiza liczbowa klubu fitness, to bardzo mocne strony firmy X-Sports Group Sp. Z o.o. Mogę śmiało polecić współpracę z w/w firmą pod kątem wszelkich kwestii związanych ze sprzedażą w branży fitness.

MACIEJ KRAJEWSKI

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY AT MY FITNESS PLACE

Ocean pomysłów jak pobudzić swój biznes pod względem sprzedaży i opieki posprzedażowej. Bardzo kreatywne rozwiązania biznesowe i finansowe. Polecam Pana Tomasza, jeżeli potrzebujesz uruchomić lub aktywować swój fitness club.

PRZEMYSŁAW PAŹDZIOCH

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER W TOTAL FITNESS 

Tomasz jest osobą nastawią na realizację celów biznesowych, szczególnie w zakresie generowania nowego biznesu dla organizacji. W naszej współpracy wprowadził wiele skutecznych pomysłów budujących bazę prospektów. Podjęte przez niego działania poddaje analizie opartej na liczbach, dzięki czemu jest w stanie wyciągać trafne wnioski usprawniające system jego pracy.

DAWID DZIEDZIC

WŁAŚCICIEL W FIT LEAD

Chciałbym zarekomendować X-Sports Group Sp. z o. o. jako profesjonalnego Partnera w realizacji planu naprawczego dla mojego klubu. Mogę polecić tę firmę każdemu właścicielowi klubu fitness, który szuka profesjonalnego i kompleksowego wsparcia w zakresie doradztwa dla branży fitness. Firma X-Sports Group dokonała dokładnej analizy mojego obiektu oraz przedstawiła proste i praktyczne rozwiązania mające na celu optymalizację funkcjonowania klubu i zwiększenie jego możliwości przychodowych. Gorąco polecam współpracę z X-Sports Group!

MICHAŁ DĘBKOWSKI

GOOGLE CLOUD PARTNER / BOARD MEMBER