loader-logo

ZABAWA 3D

A co to takiego?

Oferujemy Państwu wynajem stanowiska służącego do zabawy z długopisami 3D. Na każdą imprezę nasz personel przyjeżdża odpowiednio wcześnie aby przygotować stoisko do zabawy z dzieciakami. Przez cały czas trwania imprezy przy stoisku znajduje się animator, który czuwa nad zabawą. Dzięki specjalnym długopisom tworzącym rzeźby w technologii 3D, dzieci mogą odkrywać w sobie nowe pokłady kreatywności, jednocześnie rozwijając zmysł wyobraźni przestrzennej. Dzięki długopisom 3D dzieci mogą stworzyć swoje własne ozdoby, zawieszki, bransoletki oraz wszystko, co tylko przyjdzie im na myśl.

Kreatywny czas.

Korzystamy ze specjalnie zaprojektowanych długopisów 3D, plastik wydobywający się z nich jest ciepły, ale nie gorący. Po wysunięciu się wkładu dziecko może bezpiecznie dowolnie kształtować go rękami. Nasz długopis oraz załączone do niego EKO-wkłady zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby były całkowicie bezpieczne dla dzieci. EKO-wkłady zostały wykonane z bezpiecznych, nietoksycznych, wolnych od BPA i całkowicie biodegradowalnych materiałów.

W naszej ofercie jest 6 długopisów (tak że 6 dzieci może korzystać jednocześnie), oraz oczywiście stoły, krzesełka i animator. Przepustowość, zależy od tego ile każde z dzieci będzie przy danym stanowisku, niektóre dzieci siedzą 2 minuty, niektóre 10 minut a niektóre potrafią siedzieć nawet godzinę.

Posiadamy własne szablony do tworzenia podstawowych kształtów dla najmłodszych.

    +48 512 202 541

    EVENTORS.PL

    Adres korespondencyjny: RASZYŃSKA 14/9
    02-026 Warszawa

    Email: kontakt@eventors.pl